BODKA za prázdninami

BODKA za prázdninami

Prázdniny sú za nami a nastala škola. Mnoho detí a mladých z našej farnosti bude mať určite jeden spoločný zážitok. Športový deň „Bodka za prázdninami“, ktorý sa konal 3.9.2011 na farskom dvore. Celé sa to začalo detskou sv. omšou o 9.00 hod v kostole. Po nej sa všetci presunuli na farský dvor, kde prebehla registrácia súťažiacich. A športovanie sa mohlo začať.

Všetci sa s chuťou pustili do plnenia rôznych úloh, pri ktorých si zbierali cenné body. Pred obedom navštívil deti policajt na policajnom aute, po chutnom obede zasa kone, na ktorých si mohli všetci zajazdiť. Prebehlo aj vyhodnotenie súťaží a odovzdanie cien. Napokon všetci vyčarili ten najkrajší úsmev na spoločnú fotografiu.

 

Fotogaléria

{phocagallery view=category|categoryid=6|limitstart=0|limitcount=0}

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required