Bodka za prázdninami

Bodka za prázdninami

 

Končia sa nám prázdniny, a preto sme sa rozhodli poriadne s nimi rozlúčiť. V nedeľu, 28.08.2016, sme strávili príjemné popoludnie na fare plné hudby a smiechu, kde sme zdolávali rôzne disciplíny, vrámci ktorých sme získavali žetóny, ktoré sme potom mohli míňať na rôznych atrakciách, napríklad na nafukovacom skákacom hrade, vodnej guli, ale mohli sme si dať aj pomaľovať tvár, alebo sme žetóny vymieňali za rôzne sladkosti. Hlad sme zahnali chutným guľášom. Bolo nám veľmi dobre, animátori boli veľmi milí a snažili sa nám spríjemniť koniec dvojmesačného leňošenia. Ďakujeme všetkým zúčastneným deťom, rodičom aj animátorom a hlavne nášmu pánovi farárovi. Dúfame, že sa na bodke za prázdninami vidíme aj o rok.

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required