Bodka za prázdninami 2017

Bodka za prázdninami


Prázdniny nám skončili a opäť je tu škola. Dni plné ničnerobenia, nových kamarátstiev a dobrodružstiev sú už preč. So všetkým oddychom sme sa rozlúčili tak ako sa patrí. Poslednú prázdninovú sobotu sme sa zišli na farskej záhrade, aby sme sa vybláznili v súťažiach, ale aj na pripravených atrakciách. Ale poďme pekne po poriadku. V sobotu 2. septembra popoludní nás decká, ale aj dospelákov privítal duchovný otec na farskej záhrade. Aj keď sa slnko pred nami skrývalo za mrakmi, predsa len na nás nebeský otec nezoslal dážď. A tak ako sa patrí sme naše súťaženie začali modlitbou, aby nás sprevádzalo božie požehnanie celým popoludním. Všetky decká, malé i tie väčšie súťažili v rôznych súťažiach, pri ktorých získavali žetóny. Zmerali sme si sily v skákaní vo vreci, prenášaní vody z vedra do vedra, hádali sme hádanky. Tí odvážnejší si mohli zastrieľať, ale len pod podrobným dohľadom uja Miloša. Za splnenú úlohu sme dostali žetón. Ten sme potom použili na kolotoči, trampolíne, ale aj pri bazéne, pri ktorom sa vytváral dlhý rad. Každý z nás si chcel vyskúšať pobyt vo veľkej nafúknutej guli, ktorá bola položená na naplnenom bazéne. Táto atrakcia nás lákala všetkých. Pri takomto náročnom programe nám všetkým začalo vyhrávať v bruškách. A tak  sme hlad zaháňali pri dobrom guláši a pečených špekáčkach. Všetkým nám dobre chutilo a aj napriek tomu, že bolo vonku chladno, nechcelo sa nám ísť domov. Krajší záver prázdnin sme si ani nevedeli predstaviť.

Karolína

 

foto

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required