farský tábor- 1. deň 2017

Začíname (1. deň farského tábora)


Tak ako každý rok aj tento tu máme farský tábor. Začal nám dnes sv. omšou v kostole. Po sv. omši sme sa rozdelili do skupiniek a presunuli na faru, kde nás čakali rôzne aktivity, napríklad stavanie domov z kartónov, hádanky, kvíz. Po aktivitách nasledoval výborný obed. Po obede sme sa vrátili späť na faru a pokračovali sme tancom, spevom a potom znova aktivitami. O 15-tej nasledovala korunka Božieho milosrdenstva, po nej olovrant a pošta. Po olovrante sme si zahrali turnaj v stolnom tenise, niekomu to išlo, niekomu nie. Po celom namáhavom dni nasledovalo vyhodnotenie a odchod domov sa vyspať a prichystať sa na zajtra. Vidíme sa s úsmevom zajtra.

Gabika 13 r.

foto

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required