výlet do Tatier

Výlet do Tatier.

Už sa stal tradíciou farský výlet do Vysokých Tatier. 25. 2. skoro ráno sme sa vybrali dvomi autobusmi. Prvou zastávkou bol kostol sv. Martina, biskupa v Bertotovciach. Náš duchovný otec Peter tu slúžil sv. omšu.
Po sv. omši sme sa vydali na cestu. Našim cieľom bol Starý Smokovec a trasa na Hrebienok. Na Hrebienku sme obdivovali vytvorené sochy z ľadu – tak vonku ako aj v Tatranskom dome. Potom nasledovala túra na Rainerovu chatu, ale tí vytrvalejší a zdatnejší pokračovali v túre na Zamkovského chatu. Zahanbiť sa nedali ani najmenší účastníci výletu.  S úsmevom a radosťou došli do cieľa. Aj lyžiari a sánkari si prišli na svoje.
Unavení fyzicky, ale spokojní na duši, sme sa na spiatočnej ceste v autobuse modlitbou sv. ruženca  poďakovali Pánu Bohu za krásne a spoločne prežitý deň.

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required