Sv. Ján Nepomucký

Sv. Ján Nepomucký

Patrónom chrámu v Kamienke je sv. Ján Nepomucký, ktorý obetoval svoj život pre spovedné tajomstvo. Zvlášť si tohto svätca uctievame 16. mája, kedy má svoje miesto v kalendári. V tomto roku slávnostnú svätú omšu celebroval Mgr. Peter Labanc, kaplán zo Sniny spolu s naším duchovným otcom. V homílii kňaz vyzdvihol pôsobenie Ducha Svätého na apoštolov, ako aj pôsobenie Ducha na nás, keďže táto nedeľa bola zároveň aj nedeľou Zoslania Ducha Svätého. Svätú omšu obohatili aj mladí farnosti svojím spevom. V závere svätej omše celebrant udelil všetkým prítomným veriacim svoje novokňazské požehnanie.

 

Fotogaléria – sv. Ján Nepomucký – odpust v Kamienke (19.05.13)

{phocagallery view=category|categoryid=57|limitstart=0|limitcount=0}

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required