Týždeň s Bambom

Týždeň s Bambom

 

Na detských sv. omšiach sa stretávame s malým chlapcom z Afriky, ktorý spoznáva Boha prostredníctvom otca Augustína. No Bambo sa rozhodol, že navštívi Slovensko a to rovno našu farnosť. Zavítal k nám počas vianočných sviatkov, ktoré strávil na fare s na ším duchovným otcom. Po novom roku Bambo trávi každý týždeň v inej rodine.

A tak odrazu zisťuje, čo je to sneh a zima. Pomáha pri upratovaní, strážení mladších súrodencov. Navštívi deti v MŠ i v škole, dokonca sa zúčastní aj na zápise do školy. Spoznáva krásy našej farnosti, dozvedá sa o mnohých zaujímavých veciach.Všetky zážitky, ktoré zažíva sa zapisujú do rodinnej kroniky, kde sú aj jednotlivé fotografie. To preto, aby po návrate do Afriky mohol svoje zážitky ukázať svojej rodine i kamarátom, a aby na nás nezabudol.

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required