ADSM 2018 v Humennom

VIDEOPOZVÁNKA TU:
Každoročne sa mladí ľudia diecéz celého sveta na Kvetnú nedeľu stretávajú so svojím biskupom. V našej košickej diecéze sa tieto stretnutia konajú v sobotu po Veľkej noci. Tento rok sa stretnutie biskupa s mladými bude konať v Humennom. Pre iné pastoračné povinnosti sa na stretnutí nebude môcť zúčastniť košický arcibiskup Bernard Bober a tak sa s nami stretne pomocný biskup Marek Forgáč. Ani tohto roku neporušíme tradíciu a stretnutie sa uskutoční v sobotu po Veľkej noci, teda 7. apríla 2018. Stretneme sa v Humennom, kde sa ADSM konalo pred 10 rokmi.

Program
8:00 – registrácia pri Mestskej športovej hale v Humennom
9:00 – program v Mestskej športovej hale v Humennom
Príhovor otca biskupa Mareka Forgáča
Kapela MaranaTha
12:00 – workshopy v Základnej škole, SNP 1 v Humennom
14:00 – svätá omša v kostole Sťatia svätého Jána Krstiteľa v Humennom
Prihlasovanie
Na ADSM nie je potrebné prihlásiť sa vopred. Odporúčame však tým, ktorí organizujú skupiny, aby vyplnili formulár, aby sme ich v týždni pred ADSM mohli informovať ohľadom autobusov a spôsobe urýchlenia registrácie členov ich skupiny.

Vstupné
Výška vstupného je 3 €. Výdavky na podujatie sú podstatne vyššie a tvoria ich:
Obsah balíčka, ktorý dostane každý účastník pri registrácii
Náramky, ktoré dostanú účastníci, a ktoré účastníkov oprávnia vstúpiť do priestorov, kde sa bude konať program
Prenájom haly
Ozvučenie
Osvetlenie
Rôzne iné položky

Článok publikovaný v kategórii Mládež.

O autorovi

Tiež sa Vám môže páčiť...

Váš email nebude zverejnený. Meno a email sú požadované.