Výlet do Tatier

Výlet do Tatier

 

30. januára sa deti, mladí, no i celé rodiny vydali na turistický deň do Tatier. Cieľom bolo Zelené pleso, ale i lyžiarska Tatranská Lomnica a ľadovými sochami okrášlený Hrebienok. Skoro ráno dvoma autobusmi sme sa vydali na cestu. Prvou zastávkou bola obec Soľ. Tu v rímskokatolíckom kostole sv. Mikuláša  boli všetci turisti účastní svätej omše. Domáci veriaci nám čo to porozprávali o svojom kostole. Po svätej omši sme mohli v ceste pokračovať. Tatry nás prekvapili krásnymi slnečným skoro jarným počasím. Každý z turistov sa vydal na tú svoju túru po Tatrách. Najväčšia skupina zotrvala na Hrebienku, kde mohli obdivovať ľadové sochy a Tatranský dóm. Odtiaľ sa vydali aj na Rainerovu útulňu a Zamkovského chatu. Neskoro popoludní sme sa vydali na spiatočnú cestu domov. Plní zážitkov, nových kamarátstiev, unavení, ale vďační Bohu za krásne prežitý deň sme večer dorazili domov.

foto


O autorovi

Tiež sa Vám môže páčiť...

Váš email nebude zverejnený. Meno a email sú požadované.