3. farský tábor – 3. deň

Ahoj kamoši,


v stredu sme tábor začali svätou omšou, na ktorej sme sa dozvedeli zase nové veci. Samozrejme bol na to aj dôvod. Témou dňa bolo: Radosť je, keď spoznávam nové veci. Keďže nám počasie neprialo, pretože od rána pršalo, celý deň sme trávili na obecnom úrade v sále a susedných priestoroch. Na začiatok sme sa naučili novú ukazovačku a po nej sme sa pustili do súťaží na rôznych stanoviskách, aby sme rozlúskli tajnú správu: „ Kto nájde priateľa, nájde poklad.“ Súťaží bolo veľa, a tak sme sa vyšantili dosýta. Najviac sa nám páčila strelnica a stavanie hradu. Niektorí z nás prvýkrát ochutnali figu, mango, či avokádo, alebo iné ovocie. Samozrejme o tretej hodine sme sa pomodlili Korunku Božieho milosrdenstva a pán farár nám aj vysvetlil, prečo sa ju modlíme. Zase sme o niečo múdrejší a tešíme sa na zajtrajší deň. Z dnešného dňa asi toľko. Zajtra ideme na výlet, tak potom vám opäť pošlem správu.

Zatiaľ všetkým veľké Ahoj!

Foto tu.

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required