3. farský tábor – 2. deň

Ahojte kamaráti,


utorok sme začali trošku netradične – a to stretnutím pri obecnom úrade na bicykloch alebo kolieskových korčuliach. Dopoludnie nám spríjemňovali  policajti z Humenného. Najprv nám vysvetlili, ako sa jazdí po dopravnom ihrisku, čo, ktorá dopravná značka znamená, a potom sme si tu jazdu rad-radom všetci vyskúšali, samozrejme po skupinkách. Veľkým zážitkom dňa bola jazda všetkých, nás aj s animátormi a pánom farárom po dedine. Presúvali  sme sa od obecného úradu na faru, kde sme po výdatnom obede trávili zvyšok dňa rôznymi súťažami. Deň sme ukončili svätou omšou. Pán farár hovoril o rukách, čo všetko s nimi dokážeme a načo najviac slúžia. Radosť je, keď dokážem pomáhať ľuďom. Tak zatiaľ toľko, už sa teším na zajtrajšok.

Foto tu.

O autorovi

Tiež sa Vám môže páčiť...

Váš email nebude zverejnený. Meno a email sú požadované.