3. farský tábor – 2. deň

Ahojte kamaráti,


utorok sme začali trošku netradične – a to stretnutím pri obecnom úrade na bicykloch alebo kolieskových korčuliach. Dopoludnie nám spríjemňovali  policajti z Humenného. Najprv nám vysvetlili, ako sa jazdí po dopravnom ihrisku, čo, ktorá dopravná značka znamená, a potom sme si tu jazdu rad-radom všetci vyskúšali, samozrejme po skupinkách. Veľkým zážitkom dňa bola jazda všetkých, nás aj s animátormi a pánom farárom po dedine. Presúvali  sme sa od obecného úradu na faru, kde sme po výdatnom obede trávili zvyšok dňa rôznymi súťažami. Deň sme ukončili svätou omšou. Pán farár hovoril o rukách, čo všetko s nimi dokážeme a načo najviac slúžia. Radosť je, keď dokážem pomáhať ľuďom. Tak zatiaľ toľko, už sa teším na zajtrajšok.

Foto tu.

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required