Oznamy 1.8. – 7.8. 2011

Oznamy 1.8. – 7.8. 2011

Sv. Alfonz Mária de Liguori, biskup a učiteľ Cirkvi

Spomienka

Za uzdr. a obrátenie Anny, Jozefa a rod.

+ Ján

Za požehnanie a Ducha Svätého pre Lukáša

Sv. Ján Mária Vianney, kňaz

Spomienka

+ Ján

Za požehnanie Michala

PREMENENIE PÁNA

Sobáš Glemba-Lelková

DEVÄTNÁSTA NEDEĽA CEZ ROK

+ Štefan – 1 výr.

Miroslav Hudák – syn rodičov Jána a Anny rod. Kováčovej, nar. v Humennom, bývajúci v Hažíne nad Cirochou a

Bc. Anna Škubová – dcéra Jána a Mileny rod. Lenikovej, nar. v Humennom, bývajúca v Kamienke ohlasujú sa prvý krát

Lukáš Svoboda – syn rodičov Miroslava a Kataríny rod. Vožňákovej, nar. v Humennom bývajúci v Kamenici nad Cirochou a

Jana Kováčová – dcéra Jána a Viery rod. Petrovej, nar. v Humennom a bývajúca v Kamenici nad Cirochou, ohlasujú sa druhý krát.

Marcel Lazorik – syn rodičov Leopolda a Vilmy rod. Romanovej, nar. v Ružomberku bývajúci v Liptovskom Mikuláši a

Simona Harvaniková – dcéra Jána a Márie rod. Mažerikovej, nar. v Humennom a bývajúca v Kamenici nad Cirochou, ohlasujú sa tretí krát.

Ø Tento týždeň je prvopiatkový. Spovedanie v Kamenici bude v utorok a štvrtok dopoludnia od 10.00 do 12.00 a popoludní od 16.00 do 17.50. Spovedanie v Kamienke bude v stredu od 14.30 do 17.00.

Ø Sviatosť oltárna bude vystavená k poklone v Kamenici vo štvrtok od 16.00 do večernej sv. omše. V Kamienke v stredu od 14.30 do sv. omše o 17.00.

Ø 21. 8. 2011 – t.j. v nedeľu o tri týždne sa v Gaboltove koná desiata celoslovenská púť mužov. Program začína o 9.00 hod krížovou cestou, súčasťou programu je prednáška, modlitba, svedectvá a zavŕšená púť bude o 16.30 sv. omšou, ktorú bude celebrovať Mons. Stanislav Stolárik, pomocný biskup. Srdečne pozývam všetkých mužov od 15. rokov, slobodných, otcov rodín …. Nahlásiť sa môžete v sakristií. Cena za dopravu 7,- €

Ø Pri požehnaní dopravných prostriedkov pri príležitosti sviatku sv. Krištofa pred dvoma týždňami ste obetovali na pastoračné priestory pre mládež 195,- €. Darcom vyslovujem úprimné Pán Boh zaplať.

Ø Od piatku som týždeň na dovolenke. Zastupuje ma pán farár zo Sokoleja s kaplánmi. V prípade potreby u pána kostolníka je k dispozícii telefónne číslo, alebo sa môžete obrátiť na nich priamo na fare.

Ø Upratovanie kostola v sobotu 6.8.2011 o 8.30 ul. Osloboditeľov:

Mária Komarcová Anna Semanová Terézia Barátová

Marta Sabová Katarína Svobodová Božena Chymičová