Farský tábor – prvý deň

Po roku znovu prinášame pozdrav z farského tábora. V Kamenici nad Cirochou je to už siedmy v poradí. Tohtoročná téma tábora je “RADOSŤ A LÁSKA VYCHÁDZA Z ČISTÉHO SRDCA.” Začali sme stretnutím pred kostolom o 7:45. Nasledovala svätá omša, kde sme počas kázne pozreli biblický príbeh, ako bratia predali Jozefa do Egypta. Po svätej omši sme sa rozdelili do skupín. Presunuli sme sa do farskej záhrady, kde sme tvorili pokriky a erby našich skupín. Neskôr nasledovala aktivity “faraón”. Potom sme šli do školskej jedálne, kde nám tety kuchárky navarili skvelý obed. Popoludní sme sa zapájali do rôznych aktivít a súťaži. O tretej sme sa pomodlili korunku Božieho milosrdenstva. Zvyšný čas sme venovali športu. Prvý deň sme ukončili vyhodnotením. Miesto bodov naše erby zdobia hviezdičky. Ema

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required