II. farský tábor

II. farský tábor

Už od mája sme sa my, animátori, spolu s naším pánom farárom pripravovali na v poradí už druhý letný farský tábor. 8.júla ráno sme sa všetci spolu prvýkrát stretli v kostole s veľkým očakávaním. Každý deň tábora bol venovaný nejakému biblickému príbehu. Počas piatich dní sme sa naučili rôzne nové hry, ukazovačky, našli sme nových priateľov, ktorí nám zostanú už na celý život. Taktiež k nám chodili rôzne návštevy. V pondelok sme boli na ihrisku pri hasičoch, v utorok k nám prišli policajti aj so psami, v stredu sme boli zdolávať Brekovský hrad, kde sme celý čas tancovali, spievali a zdolávali rôzne disciplíny cestou hore na hrad. Ku koncu tábora nám bolo smutno, pretože sme nemohli zostať spať v stanoch, pretože pršalo, ale aj tak nám to nepokazilo dobrú náladu. Navždy nám zostali  spomienky, ktoré sú úžasné, a všetci ďakujeme Bohu, že sme mohli prežiť tak nádherný týždeň.

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required