KRIŽOVÁ CESTA NA VEĽKÝ PIATOK

KRÍŽOVÁ CESTA NA VEĽKÝ PIATOK

Veľký piatok. Deň, kedy nám Boh preukázal svoju lásku tým, že obetoval svojho Syna za naše hriechy. V dnešný deň Kristus prežíval svoju krížovú cestu. Toto Kristovo utrpenie sme si pripomenuli aj v našej farnosti pri krížovej ceste na Veľký piatok. Aj napriek nepriaznivému počasiu sme sa vydali na krížovú cestu ulicami obce. V hodine, kedy aj Kristus začal tú svoju. Obetovali sme ju za rodiny našej farnosti. Za hojnej účasti veriacich krížovú cestu viedli mladí našej farnosti a každý mohol svojou troškou pomôcť pri nesení kríža.

 

Fotogaléria – KRÍŽOVÁ CESTA NA VEĽKÝ PIATOK (29.03.13)

{phocagallery view=category|categoryid=52|limitstart=0|limitcount=0}

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required