V našej farnosti sa 28. apríla konala milá slávnosť. V tento deň boli požehnané putovné kaplnky Panny Márie, pod vedením pátra Jozefa Nogu z Misijnej spoločnosti sv. Vincenta de Paul. Vo svojej homílii páter Jozef hovoril o mimoriadnom postavení Panny Márie v diele spásy. Aj Panna Mária bola učeníčkou…
