ADSM 2018 v Humennom

VIDEOPOZVÁNKA TU:
Každoročne sa mladí ľudia diecéz celého sveta na Kvetnú nedeľu stretávajú so svojím biskupom. V našej košickej diecéze sa tieto stretnutia konajú v sobotu po Veľkej noci. Tento rok sa stretnutie biskupa s mladými bude konať v Humennom. Pre iné pastoračné povinnosti sa na stretnutí nebude môcť zúčastniť košický arcibiskup Bernard Bober a tak sa s nami stretne pomocný biskup Marek Forgáč. Ani tohto roku neporušíme tradíciu a stretnutie sa uskutoční v sobotu po Veľkej noci, teda 7. apríla 2018. Stretneme sa v Humennom, kde sa ADSM konalo pred 10 rokmi.

Program
8:00 – registrácia pri Mestskej športovej hale v Humennom
9:00 – program v Mestskej športovej hale v Humennom
Príhovor otca biskupa Mareka Forgáča
Kapela MaranaTha
12:00 – workshopy v Základnej škole, SNP 1 v Humennom
14:00 – svätá omša v kostole Sťatia svätého Jána Krstiteľa v Humennom
Prihlasovanie
Na ADSM nie je potrebné prihlásiť sa vopred. Odporúčame však tým, ktorí organizujú skupiny, aby vyplnili formulár, aby sme ich v týždni pred ADSM mohli informovať ohľadom autobusov a spôsobe urýchlenia registrácie členov ich skupiny.

Vstupné
Výška vstupného je 3 €. Výdavky na podujatie sú podstatne vyššie a tvoria ich:
Obsah balíčka, ktorý dostane každý účastník pri registrácii
Náramky, ktoré dostanú účastníci, a ktoré účastníkov oprávnia vstúpiť do priestorov, kde sa bude konať program
Prenájom haly
Ozvučenie
Osvetlenie
Rôzne iné položky

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required