Vysoká nad Uhom

Duchovná obnova birmovancov

V sobotu 18. 3. 2017 sme sa vybrali s katechétkou Gabikou do Vysokej nad Uhom, do Domčeka a k hrobu Anky Kolesárovej. Vo Vysokej nás už čakal otec Matúš, ktorý sa nám snažil priblížiť históriu Domčeka, život Anky a v troch prednáškach, ktoré nadväzovali na prednášky otca Pavla Hudáka, sa nám usiloval vysvetliť a ukázať správnu cestu vo vzťahoch: kamarátstvo, priateľstvo, láska, rozdiely medzi mužom a ženou. Počas prestávok sme si mohli zahrať stolný tenis, biliard, kalčeto. Po obede z vlastných zásob nasledovala svätá omša, po nej sme išli ku hrobu Anky. Spoločne sme sa pomodlili 3 Zdravasy za múdre srdce, za čisté srdce, za živé srdce. Spoločnou fotkou vonku pred Domčekom sme sa s otcom Matúšom rozlúčili a obohatení zaujímavými svedectvami sme sa vrátili domov.

Katka a Ema

 

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required