Tatry 2017

Tatry


V sobotu, 28.januára sme sa vybrali o 6 hod. ráno na výlet do Tatier. Po ceste sme sa zastavili na sv. omšu vo Vranove – Čemernom, v kostole zasvätenom Fatimskej Panne Márii. Po sv. omši sme pokračovali v ceste do Tatier. Po príchode sme vyšli na Hrebienok. Cesta bola zábavná, a tak ubehla rýchlo. Vyšli sme hore, poobzerali sa tam a rozhodli, že ideme na Rainerovu útulňu. Tam sa tí odvážnejší rozhodli vyjsť s naším p. farárom na Zamkovského chatu. My, čo sme až tak odvážni neboli, sme sa poobzerali po okolí, obdivovali snežný betlehem, najedli sa a zišli späť na Hrebienok, kde sme obdivovali výstavu ľadových sôch, ľadovej baziliky.  Aby sme ju mohli obdivovať, odstáli sme si hodinu v rade. Potom prišla na rad sánkovačka. Deti sa spúšťali z kopca rôznymi spôsobmi. Pripojil sa k nám aj pán farár. Keď čas pokročil, dali sme sa na cestu dole do Starého Smokovca, kde sme si dali neskorý obed. Najedení, unavení sme zapózovali na spoločnú fotku, a potom nasledovala už len cesta domov. Cesta bola v pohode, výlet bol super. Všetci sa vrátili bez ujmy na zdraví. Ďakujeme pánovi farárovi za super výlet.

foto

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required