Pozdravujeme z Poľska!

Pozdravujeme z Poľska!


Prajeme vám krásny, požehnaný večer -aspoň tak skvelý, ako bol náš pobyt v Poľsku. Slovenský program SDM sme zakončili dnes poslednou katechézou. Svätú omšu nám svojim spevom spríjemnili Lamačské chvály, vďaka ktorým sme sa mohli hlbšie ponoriť do modlitby. Po obedňajšej sieste pod našim Skawinským stromom sme sa znova presunuli do Krakowa, tentokrát autobusom, na ktorý sme tiež dlho čakali. Na menšie problémy s dopravou sme si tu už zvykli a berieme to s nadhľadom. V sprievode mladých ľudí z celého sveta sme sa presunuli na Błonie, kde sa konala za účasti svätého otca Františka krížová cesta. Spolu s masou ľudí (veľmi hlučnými Talianmi) sme sa vrátili do mesta, kde sme sa navečerali a znova plnou električkou vrátili “domov”. Zajtra sa vám pravdepodobne neozveme. Jednak budeme veľmi unavení po pešej púti na miesto konania záverečnej sv. omše a taktiež určite nebudeme mať pripojenie na internet. Myslíme na vás v modlitbách a už sa na vás tešíme.

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required