Výlet do Tatier

Výlet do Tatier

 

30. januára sa deti, mladí, no i celé rodiny vydali na turistický deň do Tatier. Cieľom bolo Zelené pleso, ale i lyžiarska Tatranská Lomnica a ľadovými sochami okrášlený Hrebienok. Skoro ráno dvoma autobusmi sme sa vydali na cestu. Prvou zastávkou bola obec Soľ. Tu v rímskokatolíckom kostole sv. Mikuláša  boli všetci turisti účastní svätej omše. Domáci veriaci nám čo to porozprávali o svojom kostole. Po svätej omši sme mohli v ceste pokračovať. Tatry nás prekvapili krásnymi slnečným skoro jarným počasím. Každý z turistov sa vydal na tú svoju túru po Tatrách. Najväčšia skupina zotrvala na Hrebienku, kde mohli obdivovať ľadové sochy a Tatranský dóm. Odtiaľ sa vydali aj na Rainerovu útulňu a Zamkovského chatu. Neskoro popoludní sme sa vydali na spiatočnú cestu domov. Plní zážitkov, nových kamarátstiev, unavení, ale vďační Bohu za krásne prežitý deň sme večer dorazili domov.

foto


You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required