3. farský tábor 1. deň

Ahoj kamarát,


pozdravujú Ťa všetci táboráci z 3. farského tábora v Kamenici nad Cirochou! Dnes sme zažili kopec zážitkov. Tak napríklad sme celý deň rozdávali radosť ostatným a naučili sme sa dôležitú vec, a to, že Radosť rozdávaním rastie. To je aj heslo nášho tábora. Spravili sme si vlastné vlajky, pokriky a zatancovali sme si aj náš obľúbený Belgičák. No neostali sme len pri tom. Naučili sme sa znovu nové ukazovačky a našli ďalších kamarátov. Statočne sme všetci zbierali body a za silu, ako aj za rodičov, animátorov, nás deti a aj pána fárara sme sa modlili Korunku Božieho Milosrdenstva. Škoda, že škriatok Radostníček dnes ešte neprišiel. Dostal úpal a má horúčky, preto ho s veľkou radosťou očakávame až zajtra.

Tak sa maj pekne, ozvem sa znovu zajtra.
Ahooooooj!

Foto tu.

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required