Samuel – štvrtý deň

Štvrtok, ako každý iný deň sme začali svätou omšou. Počas kázne sme sa zoznámili s príbehom Samuela. Po omši sme sa presunuli na farskú záhradu, kde boli ďalšie športové aj nešportové aktivity. Deti i animátori súťažili, ale aj trávili čas v altánku, kde si spievali rôzne zábavné a nové pesničky. Predpoludním sme sa presunuli do školskej jedálne a tam nás čakal chutný obed od kuchárok v podobe paradajkovej omáčky, knedle a mäska :). Po sýtom obede sme si zbalili veci a presunuli sme sa vlakom do Humenného. Prvá zastávka v Humennom bola hasičská stanica. Hasiči nás milo prekvapili penovou šou a sprchou. Deti sa vyšantili a veľmi sa im to páčilo. Ďalšou zastávkou bola návšteva parku, v ktorom sme sa pomodlili Korunku Božieho milosrdenstva a hrali zábavné voľnočasové hry. Po krásne prežitom dni sme sa premiestnili na stanicu, pričom nám cestu spestrila zmrzlina. Vlakom sme sa potom dostali do Kamenice, kde nás čakali s veľkými úsmevmi naši rodičia. Ema

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required