Tatry 2017

Tatry


V sobotu, 28.januára sme sa vybrali o 6 hod. ráno na výlet do Tatier. Po ceste sme sa zastavili na sv. omšu vo Vranove – Čemernom, v kostole zasvätenom Fatimskej Panne Márii. Po sv. omši sme pokračovali v ceste do Tatier. Po príchode sme vyšli na Hrebienok. Cesta bola zábavná, a tak ubehla rýchlo. Vyšli sme hore, poobzerali sa tam a rozhodli, že ideme na Rainerovu útulňu. Tam sa tí odvážnejší rozhodli vyjsť s naším p. farárom na Zamkovského chatu. My, čo sme až tak odvážni neboli, sme sa poobzerali po okolí, obdivovali snežný betlehem, najedli sa a zišli späť na Hrebienok, kde sme obdivovali výstavu ľadových sôch, ľadovej baziliky.  Aby sme ju mohli obdivovať, odstáli sme si hodinu v rade. Potom prišla na rad sánkovačka. Deti sa spúšťali z kopca rôznymi spôsobmi. Pripojil sa k nám aj pán farár. Keď čas pokročil, dali sme sa na cestu dole do Starého Smokovca, kde sme si dali neskorý obed. Najedení, unavení sme zapózovali na spoločnú fotku, a potom nasledovala už len cesta domov. Cesta bola v pohode, výlet bol super. Všetci sa vrátili bez ujmy na zdraví. Ďakujeme pánovi farárovi za super výlet.

foto

O autorovi

Tiež sa Vám môže páčiť...

Váš email nebude zverejnený. Meno a email sú požadované.