Oznamy na týždeň 17.9. – 23.9.2012

+Mária +Michal

+Jozef Remešník

DVADSIATA PIATA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Za zdr. a Božie požehnanie Daniely s rod.

!!!

Za zdr. a Božie pož. Márie

pri obrázku

Andrej Strajňák – syn rodičov Andreja a Agáty rod. Sivej, nar. v Humennom, bývajúci v Kamenici nad Cirochou a

Stanislava Vaľová – dcéra Stanislava a Marianny rod. Martinčekovej, nar. v Michalovciach, bývajúca v Palíne, ohlasujú sa druhý krát.

Marián Kolesár – syn rodičov Mariana a Emílie rod. Chochlovej, nar. v Humennom, bývajúci v Kamienke a

Anna Benejová – dcéra Jána a Marty rod. Židzikovej, nar. v Humennom, bývajúca v Hrabovci nad Laborcom, ohlasujú sa druhý krát.

Norbert Behún – syn rodičov Milana a Dariny rod. Babincovej, nar. v Humennom, bývajúci v Lackovciach a

Alžbeta Balogová – dcéra Michala a Márie rod. Žinčákovej, nar. v Humennom, bývajúca v Kamenici nad Cirochou, ohlasujú sa druhý krát.

• Tento týždeň začnú detské sv. omše. V Kamienke budú každý utorok o 18.00 a v Kamenici každú stredu o 18.00 hod. Tento týždeň po detskej sv. omši bude stretnutie s rodičmi prvoprijímajúcich deti.
  • Počas rozdávania sv. prijímania nebudem udeľovať krížiky deťom, ale udelím im krížik vždy na konci sv. omše tak, ako to robím na detských sv. omšiach. Stále ešte nepoznám všetky deti a aj prakticky kvôli drobným úlomkom Eucharistie je lepšie, ak krížiky deťom dám na konci sv. omše.
  • Kamienka: stretnutie detského speváckeho zboru, ktorý bude spievať na detskej sv. omši je dnes večer o 18.30 v kultúrnom dome.
  • Sv. omša pri obrázku bude na budúcu nedeľu o 11.30hod. Celebrovať ju bude náš novokňaz dp. Slavomír Engel. Momentálne nemáme dovolenie vstupu osobnou dopravou do vojenského priestoru. Ak to dovolenie bude, v priebehu tohto týždňa to oznámime. Autobus ku obrázku bude odchádzať od pekárne v nedeľu o 10.00. Cyklisti, ktorí by chceli ísť spoločne na bicykloch, budeme odchádzať o 10.00 od kostola.
  • Na budúcu nedeľu bude zbierka na Rádio Lumen. Darcom vopred Pán Boh zaplať.Na kostol obetovali z krstu Rebeky Márie Piškaninovej 30,-€; Kamienka: Na kostol obetovali z krstu Samuela Juraja Ľubiščaka 20,-€. Darcom Pán Boh zaplať.
  • Pri východe z kostola si môžete zakúpiť novú Palmu, ktorá začala vychádzať znova po prázdninách a bude vychádzať každé dva týždne. Tiež je tam nové číslo Katolíckych novín. Dávam do povedomia článok s názvom „Červené nitky“, ktorý zaujímavo ukazuje na nosenie červených nitiek na rukách

Upratovanie kostola v sobotu 22.9.2012 o 8.45 má ulica Gaštanová.

Jolana Borovská

Anna Nováková