Oznamy na týždeň 6.8. – 12.8. 2012

PREMENENIE PÁNA

Za zdr. a Božie pož. Viery Čabákovej – 50 rokov života

Za zdr. a Božie pož. Zuzany

Za zdr. a Božie pož. pre Jána a Máriu (50 r.ž.)

Sv. Dominika, kňaza

Spomienka

SV. TERÉZIE BENEDIKTY Z KRÍŽA, PATRÓNKY EURÓPY Sviatok

+ Štefan Majický – pohrebná

Sv. Vavrinca, diakona a mučeníka Spomienka

+Ján +Mária Ledinskí

Za zdr. a Božie pož. pre Máriu Konečnú

Sv. Kláry, panny Spomienka

15.30 sobášna

Klamár – Blahová

16.30 sobášna

Jurašek – Urbanová

DEVÄTNÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

+ Magdaléna

+Júlia

Michal Lutáš-Husťák – syn rodičov neb. Michala a Viery rod. Leškovej, nar. v Medzilaborciach, bývajúci v Medzilaborciach – Vydrani a

Mgr. Jana Hafincová – dcéra Petra a Márie rod. Semanovej, nar. v Humennom, bývajúca v Kamenici nad Cirochou, ohlasujú sa prvý krát.

Ing. Lukáš Vataha – syn rodičov Vladimíra a Jany rod. Vaceľovej, nar. v Humennom, bývajúci v Kamenici nad Cirochou a

Petra Polačková – dcéra Petra a Valérie rod. Taškovičovej, nar. v Snine, bývajúca v Kamenici nad Cirochou, ohlasujú sa druhý krát.

Ondrej Jurašek – syn rodičov neb. Vladimíra a Anny rod. Vrábľovej, nar. v Humennom, bývajúci v Kamienke a

Ivana Urbanová – dcéra Jozefa a Viery rod. Naščákovej, nar. v Humennom, bývajúca v Kamenici nad Cirochou, ohlasujú sa tretí krát.

Ing. Martin Klamár – syn rodičov Igora a Eleny rod. Pacerovej, nar. v Bratislave, bývajúci v Bratislave a

Mgr. Katarína Blahová – dcéra Michala a Margity rod. Kertesovej, nar. v Humennom, bývajúca v Kamenici nad Cirochou, ohlasujú sa tretí krát.

• V piatok bude mládežnícka sv. omša vo farskom kostole v Kamenici o 18.00 hod. Pozývam všetkých mladých. Sme za polovicou prázdnin, môžeme poďakovať Bohu za tieto dni i poprosiť o požehnanie a ochranu do ďalších prázdninových dní. Po sv. omši bude krátka adorácia.

• Tak ako pred rokom, aj tento rok budeme požehnávať auta a doprávne prostriedky, ktoré nám denne slúžia. Toto požehnanie je spojené so sviatkom sv. Krištofa, ktorý je patrónom cestujúcich. Požehnanie bude po sv. omši o 10.30 pri kostole v Kamenici. Pred rokom zbierka z tohto požehnania bola použitá na nákup podlahy, ktorá je položená v pastoračných – mládežníckych priestoroch fary. Tento rok zbierku použijeme na okná do týchto mládežníckych priestorov.

• V sakristii sú DVD s fotografiami z detského farského tábora. Cena 0,50,-€

• Stále prebieha zapisovanie na púť mužov do Gaboltova. Prosím o zapísanie, aby sme vedeli počet a tak vedeli zabezpečiť dopravu.

• Na budúcu nedeľu bude zbierka na Augustineum. Darcom vopred Pán Boh zaplať.

• Dnes o 14.30 bude stretnutie ružencového bratstva.

• Zbierka na kostol v obci bola tento mesiac 2231,-€ Darcom vyslovujem Pán Boh zaplať.

• Na kostol obetovali zo svadby novomanželia Mičákoví – 50,-€; novomanželia Poljakoví – 50,-€; z pohrebu Anny Gurbovičovej obetovali na kostol – 50,-€. Darcom Pán Boh zaplať.

• Upratovanie kostola v sobotu 11.8.2012 o 8.45 má ulica Vihorlatská.

Magdaléna Mažeriková

Mária Mažeriková