Rekolekcie kňazov

Rekolekcie kňazov

15. 5. 2012 sa v našej farnosti konali rekolekcie kňazov Sninského dekanátu za prítomnosti arcibiskupa Mons. Bernarda Bobera. O 8. hod sa začali modlitby k Panne Márii pri vyloženej Sviatosti Oltárnej, po eucharistickom požehnaní sa začala sv. omša. Otec biskup spolu s kňazmi ju obetovali za zomrelého duchovného otca Mgr. Jaroslava Naščáka, na ktorého si spomíname pri prvom výročí úmrtia.

 

V homílii otec biskup zaspomínal na zosnulého kňaza Jaroslava. Zároveň nám pripomenul, že všetci sme Kristovi a aj keď fyzicky sa s ním nemôžeme stretnúť tu na zemi, máme žiť tak, aby sme sa s ním stretli v nebi. Napokon sa prihovoril duchovnému otcovi Petrovi, ktorý si pripomína prvé výročie príchodu do našej farnosti a diakonovi Slavovi, ktorý o mesiac prijme kňazské svätenie, aby nezabúdal na svoje korene, na miesto, kde počul volanie Pána.

Po sv. omši pokračovala pracovná časť rekolekcii na fare.

 

{phocagallery view=category|categoryid=21|limitstart=0|limitcount=0}

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required