Oznamy na týždeň 2.4. – 8.4. 2012

VEĽKÝ TÝŽDEŇ

Oznamy na týždeň 2.4. – 8.4. 2012

+Štefan Meričko

Za zdravie a Božie požehnanie Tomáša Harvilika s rod.

Štvrtok 5.4.

ZELENÝ ŠTVRTOK

+Anna Ščerbová

Za zdravie a Božie požehnanie Jozefa

VEĽKÝ PIATOK

BIELA SOBOTA

VEĽKONOČNÁ NEDEĽA

Za zdravie a Božie požehnanie Jozefa Daňa – 80 r.ž.

Za zdravie a Božie požehnanie Valérie s rod. pri jej  životnom jubileu

• Stretnutie členov ružencového bratstva bude dnes po krížovej ceste, ktorá bude o 14.00 hod.
  • Kvetná nedeľa je dňom mladých v Cirkvi. V mnohých miestach sa dnes stretávajú biskupi so svojimi mladými. V našej diecéze sa toto stretnutie koná v sobotu po Veľkej noci. Tento rok to bude 14.4.2012 v Prešove. Dopoludnia v konkatedrále a popoludní v športovej hale. Mladí sú pozvaní, ale je potrebné nahlásiť sa v sakristii. Pri nahlásení je potrebné uhradiť 5,-€ za dopravu. Účastnícky poplatok, ktorý sa uhrádza na mieste je 3,-€ – v cene je balík pútnika s darčekom.
  • Spovedanie chorých pred Veľkonočnými sviatkami bude v utorok ráno od 8,00hod v Kamenici; v Kamienke popoludní od 12.30hod.

• Modlitba Krížovej cesty  na Veľký piatok začne dopoludnia o 10.00 v kostole. Odtiaľ budeme pokračovať ulicami obce a spoločne ponesieme veľký kríž. Má to byť zavŕšenie spoločných modlitieb krížovej cesty počas celého pôstu a ešte aj v čase dňa, kedy sa konala ta prvá krížová cesta v Jeruzaleme.
  • Stráž pri Božom hrobe je rozpísaná podľa ulíc na nástenke a tiež v Palme.
  • Požehnanie veľkonočných jedál na Bielu sobotu bude v Kamienke o 15.00 a v Kamenici o 16.00. hod.
  • Predajom veľkonočných pohľadníc a ozdôb si mladí zarobili na hudobný nástroj pre zbor, ktorý vzniká v našej farnosti 173,- €.
  • Zbierka na kostolné potreby a na odvlhčenie fasády kostola pred týždňom bola 692,-€. Bohu známa rodina obetovala na opravu fasády kostola 50,-€. Z pohrebu Michala Behúna rodina obetovala na kostol 50,-€. Pán Boh nech darcom mnohonásobne odmení ich obetu.
  • Upratovanie kostola má ulica Lesná v stredu

Kvetoslava Onderišinová