V Ňom zapustiť korene.

V Ňom zapustiť korene.

,, V Kristovi zapusťte korene , na ňom postavte základ, pevne sa držte viery. “ ( Porov. Kol 2, 7) Toto je heslo Svetových dní mládeže v Madride. V takomto duchu sa niesla aj naša mládežnícka svätá omša, ktorú sme pripravili s naším duchovným otcom Petrom. Spolu sme sa učili piesne, ktoré sme pri slávení tejto svätej omše spievali. Táto omša bola zaujímavá nie len tým, že sme sa do nej my mládežníci zapojili spevom, tónmi gitár a fláut, ale aj tým, že po jej skončení sme sledovali priamy prenos vigilie SDM 2011 z Madridu /SDM = Svetové dni mládeže/,

kde sa stretol sv. otec Benedikt XVI. s tisíckami mladých a kde sme mohli cítiť prítomného Pána Ježiša pri adorácii. Otcovi Petrovi ďakujeme za to, že nám pomohol precítiť tú krásnu chvíľu. Pri tejto omši sme spievali piesne, ktoré ukazujú nielen nám, ale aj ostatným ľuďom, aké je dôležité dôverovať Pánovi a aké je dôležité mať ho stále ako svoj ideál. Boli by sme radi, keby sa nám podarilo zväčšiť náš zbor. Preto prosíme všetkých mladých, aby sa pridali k nám či už spevom, alebo hrou na nejaké hudobné nástroje. Pozývame vás na naše stretká, ktoré sú plánované každý piatok o 15:30 na fare. Zaručujeme, že prežijete krásne chvíle v kruhu dobrých ľudí, medzi ktorými je stále prítomný náš Pán. Vopred ďakujeme 🙂

Fotogaléria

{phocagallery view=category|categoryid=7|limitstart=0|limitcount=0}

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required